Konkurs Ulubiony Bohater Lektur Szkolnych

Poznajmy ulubione bohaterki książek!

Rozstrzygnięty został konkurs biblioteczny na Ulubioną Bohaterkę Lektur Szkolnych.
W kategorii kl. I-III jury nagrodziło następujące osoby: I miejsce ( ex aequo) : - Natalia Miszczak (kl.III) – czytająca niesamowite przygody Hani Humorek przedstawiła barwnie tą ciekawą postać dziewczynki trochę niesfornej, ale o wielkim sercu. - Oskar Przerada (kl.II) jako pasjonat serii Harry Potter stworzył portret jednej z bohaterek – HermionyGranger. II miejsce: - Natalia Kędra (kl.I) zachwyciła się bajkową postacią Królewny Snieżki. III miejsce - Maja Fijałkowska (kl.II) wykonała piękną wyklejankę o Czerwonym Kapturku. W kategorii kl. IV-VIII: I miejsce - Nicole Loch (kl. VII) wykonała piękny portret Niki, bohaterki cyklu książek„Felix, Net i Nika”, dziewczyny o oryginalnej urodzie, mądrej i bardzo inteligentnej. Nagrody można będzie odbierać w sekretariacie szkoły od 16 marca. Gratuluję wszystkim nagrodzonym i tym, którzy wzięli udział w konkursie.

Czy jesteście ciekawi jakie są bohaterki przedstawione przez laureatów konkursu? Jeśli tak, zapraszam do biblioteki szkolnej!

Ulubiony Bohater Lektur Szkolnych

Utworzono dnia 23.03.2021, 13:13