Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Akcja "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury" to wyjątkowe  ogólnopolskie wydarzenie, w ramach, którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych, czy świetlicach szkolnych. Nauczyciele, wychowawcy, rodzice i zaproszeni goście czytają dzieciom książki. Mały Miś wędruje do domu każdego dziecka uczestniczącego w projekcie. Tam dziecko opiekuje się Misiem, rodzice czytają książeczki, dzieci mogą pokazać Misiowi swoje zabawki, zabrać go na wycieczkę.

Pierwsza baśń jaką dzieci usłyszały w ramach projektu był  "Kot w butach" przeczytany przez panią dyrektor Katarzynę Ziembińską. Zainspirowało to dzieci do zrobienia prac plastycznych. Miś w oddziale przedszkolnym nazywa się Pysio, a w świetlicy szkolnej Miś - Franio.
Projekt prowadzą p. Anna Nosal i p. Monika Robaszek.

ZAŁĄCZNIKI:

• Załącznik