Mały Miś w świecie wielkiej literatury

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.  Święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny.

Nasza szkoła, a dokładniej oddział przedszkolny i świetlica szkolna po raz drugi włączyła się w ogólnopolską akcję "Mały Miś w świecie wielkiej litearatury". To wyjątkowe  wydarzenie, w ramach którego miłość do czytania przekazywana jest najmłodszym. Wychowawczynie czytają dzieciom w przedszkolach/oddziałach przedszkolnych, rodzice - w domach, a podczas nauczania zdalnego - łączymy się za pomocą platform edukacyjnych i również CZYTAMY...

W tym roku uczestniczymy w czterech modułach:

Książki dzieciństwa

Mały Miś w świecie emocji