Wkręć się dla Franusia

Daj się wkręcić dla małego Franusia”

Od kilku lat uczniowie naszej szkoły uczestniczą w akcji zbierania plastikowych nakrętek. Inicjatywa tego przedsięwzięcia ma na celu pomoc dzieciom chorym i osobom niepełnosprawnym, które straciły niespodziewanie zdrowie i nie mają szans na rehabilitację, jak również na zakup specjalistycznego sprzętu do jej kontynuowania.
W latach  2013 - 2017 uczniowie od października do maja gromadzili plastikowe nakrętki, które zostały przekazane na kosztowną rehabilitację dla 10- letniego Tomka z lewostronnym niedowładem.
W roku szkolnym 2017/2018  w ramach akcji „Daj się wkręcić dla małego Franusia”, skupiliśmy się na zbieraniu nakrętek dla 3-letniego chłopca, który od stycznia 2017r. przez dwa lata przebywał w śpiączce spowodowanej ostrym, rozsianym zapaleniem mózgu. Obecnie chłopiec cały czas potrzebuje kosztownej rehabilitacji.
Dzięki dotychczasowej pomocy Nas Wszystkich Franuś poczynił olbrzymie postępy.
Pamiętaj wszystkie plastikowe nakrętki przynieś do szkoły!

Wkręceni

Utworzono dnia 16.01.2020, 20:44